MARANTZ AMPLİFİKATÖRLER

MARANTZ AMPLİFİKATÖRLER

1952 yılında Saul B. Marantz tarafından amplifikatörün ilk üretimi ile faaliyetlerine başlayan Marantz, o günden bugüne amplifikatörlerde çığır açmaya devam ediyor.

Son Premium serisi amplifikatörleri ile damga vuran bu ünlü ses firması bugünün tüm müzik formatları ile uyumlu şekilde üretilmiştir. Marantz Türkiye sınırları içerisinde olduğu gibi tüm dünyada da en iyi anfileri üreten marka olarak tarihe geçmeyi başarmıştır.

 

Çift Sistemli Amplifikatör

Bu premium seride yer alan Marantz amplifikatörler aslında içerisinde iki adet mekanizma bulundurmaktadır. Bunlardan biri ön amplifikatör ve diğeri de monoblok güç amplifikatörüdür. Ve bu sistemler ayrıca mükemmel bir tasarıma sahip, minimalist ve kaliteli bir kasaya sığdırılarak da taçlandırılmıştır.

 

Gürültü Azaltılmasını Sağlayan Farklı Yapı

Marantz anfilerin diğer en önemli özelliği ise tamamen sadece analog olmalarıdır. Gürültü azaltılmasını sağlayan bu değerli yapı, sesin dijitalden analoga geçişini sağlarken aynı zamanda temiz bir ses almanızı ve ses kontrol düğmesi ile de seviyeyi istediğiniz gibi ayarlamanızı sağlar.

 

Daha Önce Böylesine Dengeli Ses Veren Hiçbir Amplifikatör Görülmedi

Ayrıca Marantz anfiler sizlere son derece dengeli bir ses sağlar. Çift kablolu yapısı sayesinde bir kablodan negatif ve diğer kablodan pozitif olarak sinyal iletimini sağlayan bu teknoloji harikası ses cihazı, istediğiniz mükemmel ses performansını sonuna kadar elde etmenize yardımcı olur. Giriş kısmından son amplifikatör güç sistemine kadar son derece dengeli bir sisteme sahip olan Marantz anfiler sizlere yüksek kaliteli ses sahne hizmeti de sunar.

 

Hoparlör Çıkışlarına Kadar Tüm Sistem Özenle Tasarlandı

Genellikle anfi şirketleri özellikle bu sistemlerin hoparlör çıkışlarını önemsemeyerek son

derece kalitesiz ürünler kullanmakta ve anfileri yalnızca sahnede iş görmesi amacı ile üretmektedir. Ancak Marantz, hoparlör çıkışlarında dahi en yüksek kaliteli bakır kullanarak sahnede unutulmaz performanslar sergilenmesini sağlar ve bir anfide tüm sistemin her parçasının baştan sonra çok değerli olduğunu ortaya koyar.

 

Her bir noktasındanın arkasında endüstriyel tasarım ve mühendis dokunuşları yer alan Marantz anfileri tek bir sebepten dolayı böylesine özenle tasarlandı: Müzik değerlidir.

 

29 Ağustos 2018
1.060 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?