Neutrik Konnektör Özellikleri Ve Fiyatları

Neutrik Konnektör Özellikleri Ve Fiyatları

Neutrik Konnektör birbirinden farklı özellikler ve birbirinden farklı işlevlere sahip olan ses sistemi ürünleri arasında mikrofon çeşitleri, kolonlar, amfiler, hoparlörler, bağlantı kabloları, monitörler, ses mikserleri ve konnektörler gibi ürünler yer almaktadır. Hayatın her alanında görebileceğiniz ve sokakta, evde, otomobilde dahi karşınıza çıkan profesyonel ses sistemi ürünleri içinde yer almakta olan konnektörler de siz farkına varmasanız bile gün içinde birçok kez karşınıza çıkabilmektedir. Karşınıza çıkan bu konnektör çeşitleri içinde Neutrik Konnektör modelleri de yer almaktadır. Neutrik marka konnektörler hakkında merak ettiğiniz tüm detayları sizin için paylaşıyoruz.

Konnektör Nedir

Konnektör, ses sistemleri, uydu haberleşme sistemleri ve daha birçok sistemi birbiri ile bağlantılı hale getirmeye yarayan bir ara aparattır. Birçok alanda karşınıza çıkabilmekte olan konnektörün birbirinden farklı birçok çeşidi bulunmaktadır. Taşınabilir özellikte olan cihazların akü takımları, portatif elektronik cihazlar, otomotiv aksesuarlarında dahi kullanılmakta olan konnektör modelleri bulunmaktadır.

Neutrik Konnektör Özellikleri

Neutrik Konnektör özellikleri tabi ki konnektörün sahip olduğu modele göre değişim göstermektedir. Cihazlar arasında bağlantı yapılaması için destek bir aparat olan  Konnektör modelleri, birbirinden farklı özellikler ile karşınıza çıkmaktadır. Stüdyo ve sahne ekipmanları kategorilerinde kullanılabilir olma özelliklerine sahip olan Konnektör modelleri, oldukça kolay bir şekilde kullanılabilme özelliğine de sahiptir. Hızlı bir şekilde takılabilen ve sökülmesi de bir o kadar basit olan Neutrik Konnektör modellerinin merak ettiğiniz tüm özelliklerini detaylı bir şekilde siteden inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Neutrik Konnektör Fiyatları

Konnektör fiyatları konnektörün modeline ve sahip olduğu özelliklere göre değişim göstermektedir. Konnektör modellerine göre fiyat aralıklarına bakılacak olursa, şöyle bir fiyat tablosu karşınıza çıkmaktadır:  Nl2fc / Fx speakon konnektör 26 TL, Neutrik Nc3fxx Konnektör 37 TL, Ntp3cr Konnektör 63 TL, bag Konnektör 42 TL, power Konnektör 41 TL, şase tipi enerji Konnektörü 18 TL olarak karşınıza çıkmaktadır. Markaya ait daha birçok konnektör modeli karşınıza çıkmaktadır. Kullanım amacınıza en uygun Neutrik Konnektör modellerini en ideal fiyatlar ile bulmanız da mümkün olmaktadır.Bütün konnektör modellerini un uygun fiyatlar la Fenomenses ışık görüntü ve otomasyon  sistemleri firmamızdan temin etmeniz mümkündür.

18 Haziran 2018
1.350 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?