Profesyonel Ses Sistemleri Fiyatları

29 Eylül 2019 0 Yazar: admin
Profesyonel Ses Sistemleri Fiyatları

Profesyonel Ses Sistemi ve Fiyatları Ses sistemleri, her alanda kullanılmaya başlanan profesyonel sistemler arasında yer almaktadır. Bu sistemleri sadece profesyonel işler esnasında değil, iş yerlerinde ve evlerde dahi görmeniz mümkün olmaktadır. İş yerleri, alışveriş merkezleri, okullar, camiler, hastaneler, konser alanları, sinema ve tiyatro salonları ve daha birçok alanda görebileceğiniz profesyonel ses sistemi markaları ve bu sistemlerin fiyatları ile ilgili bilgileri sizin için araştırıyoruz.

Profesyonel Ses Sistemi Ürünleri

Profesyonel ses sistemleri içerisinde birçok farklı ürün yer almaktadır. Bu ürünler arasında hoparlörler, mikrofonlar, ses mikserleri, amfiler, kabin hoparlörler, kablo setleri, kolonlar, mikrofon ayakları ve daha birçok ürün bulunmaktadır. Profesyonel ev ses sistemleri de en sık karşılaşacağınız ses sistemlerinden biri olmaktadır. Ses sistemi setleri arasında, düğün ses sistemleri, konferans ses sistemleri, tören ses sistemleri, mağaza, kafe, market ses sistemleri, okul ses sistemleri, cami ses sistemleri, canlı müzik ses sistemleri, karaoke ses sistemleri, seyyar ses sistemleri, stüdyo ses sistemleri ve daha birçok set de bulunmaktadır. Her bir setin kullanım amacı ve kullanım yeri değişkenlik göstermektedir. Otomobillerde dahi kullanılan ses sistemleri bulunmaktadır. Kullanım amacınıza en uygun özelliklere sahip ses sistemlerini kolaylıkla bulabileceğiniz günümüzde, birçok markanın ses sistemlerini gözden geçirebilir, kendinize en uygun olan modeli en ideal fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Profesyonel Ses Sistemi ve Fiyatları

Profesyonel ses sistemleri ve fiyatları, markaya ve kullanılacak olan sistemin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca ses sisteminin büyüklüğü ve kullanılan ürün sayısının fazlalığı da fiyatın artmasına neden olabilmektedir. Kullanım amacınıza uygun seyyar hoparlörleri büyüklüğüne göre 70 TL ile 1.500 TL arasında bulmanız mümkün olmaktadır. Profesyonel stüdyo ses mikserlerinin fiyatı da ortalama olarak 1.500 TL-60.000TL civarındadır. Okul tören ses sistemleri ortalama 5.000 TL-25.000TL, canlı müzik ses sistemleri 4.000 TL-100.000TL , amfi ses sistemleri ortalama 3.500 TL, radyolu ses sistemleri ortalama 250 TL, mağaza, kafe ve market ses sistemleri de ortalama 2.000 TL-10.000 TL olarak karşınıza çıkmaktadır. Kullanım amacınıza uygun olan daha büyük ve daha küçük ses sistemlerini, belirtmiş olduğumuz fiyatların altında ya da üstünde bulmanız mümkün olmaktadır.