Sahne Işık Sistemleri Fiyatları

29 Eylül 2019 0 Yazar: admin
Sahne Işık Sistemleri Fiyatları

Sahne Işık Sistemleri Fiyatları Farklı türden gösterilerin ve şovların gerçekleştirildiği sahneler, yapılacak olan organizasyona uygun ses ve ışık sistemleri ile donatılmaktadır. Örneğin konserler, tiyatro gösterileri, dans şovları, performans gösterileri ve daha birçok farklı organizasyon için sahnelerde ışık sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Sahneyi aydınlatmak ve gösterinin yaratacağı etkiyi daha da arttırmak için kullanılan sahne ışık sistemleri, birbirinden farklı ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünler arasında yer alan sahne aydınlatma projektörleri, led ışıklar, takip ışıkları ve daha birçok ışık sistemi ürünü hakkında merak ettiğiniz tüm detayları paylaşıyoruz.

Sahne Işık Sistemleri Nelerdir

Sahne ışık sistemleri, birçok ürünün bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Sahne ışık sistemlerini oluşturan ürünler arasında sahne spotları, efekt sistemleri, takip ışıkları, lazer ışıkları, boyama ışıkları, eclips ışık sistemleri, sahne ışıkları, antari efekt sistemleri, spotlight tiyatro ve takip ışıkları, chauvet ışık ve efekt sistemleri yer almaktadır. Sahne aydınlatma projektörler, halojen takip spotu, renkli takip ışığı, renkli disko topu, ışık kontrol masası, led boyama ışık, led par ışık, ışık topu, ledblinder, sis makinesi ve daha birçok ürün de sahne ışık sistemleri arasında bulunmaktadır. Sahnede yapılmakta olan bir gösterinin ya da konseri en etkileyici şekilde karşı tarafa aktarılması için ihtiyaç duyulan sahne ışık sistemleri arasında yer alan tüm ürünler, kolayca bulunabilen ürünlerdir. İşinin ehli kişiler tarafından sahnelere monte edilmesi gereken bu ürünlerin çoğu seyyar bir şekilde taşınabilme özelliğine sahiptir. Bu da bir ışık sisteminin birden fazla alan ve sahnede kullanılabilmesini mümkün kılmaktadır.

Sahne Işık Sistemleri Fiyatları

Sahne ışık sistemleri fiyatları hakkında birçok farklı bilgi edinmeniz mümkündür. Çünkü bu ürünlerin fiyatları, ürünün kalitesine, büyüklüğüne ve markasına göre değişkenlik göstermektedir. Eğer büyük bir sahne için tam teşekküllü bir ışık sistemi arayışındaysanız, en iyi markaların en kaliteli ürünlerini tercih etmeniz, en iyi sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Sahne ışık sistemlerinin ayrılmaz parçaları olan sis makinelerini minimum 1500 TL ve üzeri fiyatlara, led aydınlatmaları en az 1800 TL ve üzeri fiyatlara, ışık toplarını 1.500 TL ve üzeri fiyatlara, led par ışıkları 1500 TL ve üzeri fiyatlara bulmanız mümkündür.