Shure blx24 telsiz mikrofon

25 Ekim 2019 0 Yazar: admin
Shure blx24 telsiz mikrofon

Shure blx24 telsiz mikrofon Shure’nin üstün mühendislik tasarımı ile mükemmel performanslara mükemmel bir giriş, yeni Shure blx24 kablosuz mikrofon, komple bir vokal, gitar, sunum yapan, kulaklık seti ve kombinasyon seçimi sağlar ve önceki Shure telsiz mikrofonlar gibi aynı uzun ömürlü ve yüksek performans özelliklerini bünyesinde toplayarak cazip bir fiyatla sunar. Shure blx24 telsiz mikrofon, kolay ve anlaşılır kurulumu ile grup ve kanal taraması ile grup başına 12’ye kadar uyumlu kanal için gelişmiş frekans tepkisi sağlamaya yarayan bir Analog Kablosuz Sistemi ile birlikte gelir.

shure blx24 telsiz mikrofon

Shure blx24 telsiz mikrofon

Shure telsiz mikrofon ile performansınızı sergilerken, hafifliği ve uzun ömürlü pilleri ile kullanım süresini arttırır ve sizi yarı yolda bırakmaz, hiçbir sorun yaratmaz, alıcı frekansları yakalayarak ses kaybını engeller ve yüksek kalitede profesyonel performans sağlayarak başarınıza yardımcı olur.

Profesyonel ses sistemleri arasında olması gereken en önemli parça olan mikrofon,kalitesi ile işinizi ya taçlandırır ya da batırır, bu nedenden dolayı doğru tercih Shure   telsiz mikrofondan yana olmalı.

Shure   telsiz mikrofon üstün alman teknolojisini ve tasarımını Showlarınızı çok daha kalite tamamlamanız için en uygun fiyatla satışa sunuyor, kalite emek vermeden yakalanmaz.

shure blx24 telsiz mikrofon

Shure telsiz mikrofon özellikleri

Shure  telsiz mikrofon ile kablosuz çalışmanın özgürlüğünü yaşayın, 100 metre gibi uzun bir çalışma mesafesi, yüksek kalitesi ve frekansları ile hak ettiğiniz ses kulaklarınızda.

Yeni Shure  telsiz mikrofon uzun ömürlü metal tasarımı ile her türlü koşulda, performansını düşürmeden görevini yapmaya devam eder, siz ise problemsiz şekilde programınızı bitirerek övgüleri toplayabilirsiniz.

Shure  telsiz mikrofon kolay kurulu ve kullanımı ile size zaman kazandırırken, led ekrandan ses ölçümünü takip etmenizi kolaylaştırıyor.

Shure  telsiz mikrofon üstün teknik bilgisini, kolay ve pratik kullanımı, dayanıklı ve kaliteli tasarımını ile daha başarılı performanslar için çok uygun fiyatlarla size sunuyor, profesyonel işler yapmak için profesyonel malzemeler gerekir. Vakit kaybetmeyin sizde ailede yerinizi alın, web sitesini inceleyerek kendinize uygun bir Shure  telsiz mikrofon bulabilirsiniz. Konferans salonu ses sistemleri,Toplantı salonu ses sistemleri,Sahne ses sistemleri projeleriniz için fenomenses ile irtibata geçiniz.