Ses Sistemi Mikrofon Fiyatları

25 Ekim 2019 0 Yazar: admin
Ses Sistemi Mikrofon Fiyatları

larSes Sistemi Mikrofon Fiyatları Ses sistemleri, günlük hayatta her an her yerde karşınıza çıkabilen ürünlerdir. AVM, okul, camii, sokak, mağaza, market, kafe, düğün salonu ve daha birçok alanda kullanılmakta olan ses sistemleri, otomobillerde ve evlerde dahi sıklıkla kullanılmaktadır. Bu denli yoğun bir kullanıma sahip olan ses sistemi ürünleri arasında mikrofon da yer almaktadır. Geniş kullanım alanına sahip olan ses sistemi araçlarından olan mikrofon hakkında merak ettiğiniz tüm detayları sizin için paylaşıyoruz.

Mikrofon Modellerli Nelerdir

Yapısal olarak mikrofonun çeşitleri üçe ayrılmaktadır. Bunlar dinamik mikrofonlar, kondansatör mikrofonlar ve ribbon mikrofonlardır. Mikrofon modelleri, kablolu ve kablosuz mikrofonlar olmak üzere iki ana başlık altında inceleyebileceğimiz ürünlerdir. Ancak model olarak bakacak olursak kablolu el mikrofonu, kablolu masa mikrofonu, kablolu stüdyo tipi mikrofonlar, kablosuz el mikrofonu, kablosuz yaka mikrofonu ve telsiz masa mikrofonu gibi ürünlerden bahsetmek mümkün olabilmektedir. Kullanım amacınıza uygun birçok mikrofon modelini bulabileceğiniz ses sistemi dünyasında, en ucuzundan en pahalısına ve en basitinden en kalitelisine kadar birçok model ve markayı bir arada görmeniz mümkün olmaktadır.

Modele Göre Fiyatları

Mikrofon fiyatları, mikrofonun modeline, markasına ve de sahip olduğu teknik özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Masa üstü mikrofonlar arasında oldukça ucuz seçenekler yer almaktadır. 15 TL gibi cüzi bir fiyatla sahip olabileceğiniz masa mikrofonlarının yanı sıra 2.700 TL’ye kadar fiyatları değişen oldukça kaliteli masa mikrofonlarını bulmanız da mümkün olmaktadır. Kablosuz yaka mikrofonlarında ise 65 TL ile 2.300 TL arasında modeller bulmanız mümkündür.

Youtuber ve blogger olarak faaliyet gösteren kişiler tarafından da telsiz mikrofonlar ve yaka mikrofonları oldukça sık kullanılmaktadır. Bu tür amaçlara uygun olan düşük kalitede yaka mikrofonlarını ise 50 TL ile 200 TL arası fiyatlar ile bulmanız mümkün olmaktadır. Kablolu el mikrofonlarında da durum değişmemekte ve 70 TL ile 1.000 TL üzerine kadar kablolu ve kablosuz el mikrofonları satın alınabilmektedir. Kullanım amacınız, aradığınız kalite ve özelliklere göre çok uygun ya da oldukça ideal fiyatlar ile tüm çeşitlerine sahip olmanız mümkün olmaktadır. Konferans salonu ses sistemleri,Toplantı salonu ses sistemleri, Okul ses sistemleri projeleriniz için lütfen irtibata geçiniz.