Yamaha CL1 Digital Mikser

29 Ekim 2019 0 Yazar: admin
Yamaha CL1 Digital Mikser

Yamaha CL1 Digital Mikser Yamaha neredeyse 25 yıldır  CL serisi mikserleri piyasaya sürüyor. piyasaya sürülen dijital ürünler her defasında teknolojik olarak kendini yenilemiş oluyor.Canlı ses ve yayın uygulamaları için tasarlanan CL1 mikser tam olarak üstün ses kalitesi ve ergonomik tasarımıyla kullanıcılarını memnun edecek cinsten.

Yamaha CL1 Digital Mikser Şık Arayüzü ve İnanılmaz Ses Motoru  sayesinde Kolay kontrol edilebilir.

Karmaşık menülerden geçmeye zorlamak yerine, CL1‘in tüm karıştırma kontrollerine sadece iki ekrandan erişilebilir: Genel Bakış ve Seçilen Kanal. CL1‘in varsayılan ekranı olan Genel bakış ekranı, Centralogic navigasyon tuşları üzerinden seçtiğiniz 8 kanallı bir grubun standart bir görünümünü size sunar. Bir konsoldaki 8 kanallı bir grup gibi ortaya konan bu tuşlar, tek bir tuşa basarak sekiz kanallı herhangi bir grubu merkezi kontrollere kolayca getirebilmenizi sağlar. Seçilmiş Kanal ekranı, preamp kazanç, dinamik ve EQ gibi bireysel parametrelerini ayarlamak için seçtiğiniz kanala yakınlaşmanızı sağlayarak derinlemesine kontrol sağlar.

Sağlam ses kalitesi Girişlerden tam olarak, CL Serisi konsollar optimum ses kalitesi için tasarlanmıştır. Sinyal yolunun her yönü, bireysel bileşenlerden ve güç kaynağından topraklama şemasına, devre düzenine ve hatta mekanik yapıya kadar iyileştirilmiştir.İç dizaynı tam olarak hızlı kullanımlarda rahatlık sağlar.  AD / DA master saat ve FPGA saat sinyal yönlendirmesi bile mümkün olan en müzikal, yüksek sadakatli sesi sunmak için tasarlandı.

Hassaslıkla Karıştırmak için Gelişmiş Araçlar Sahneler, çıkış gecikmeleri, DCA grupları ve daha fazlası Kullanılabilen 300 Scene Memories ile tüm konsol kurulumlarını kaydedebilir ve yeniden dinleyebilir, tekrar eden karıştırma uygulamalarında ciddi zaman kazanabilirsiniz. Dahili Giriş ve Çıkış gecikmeleri, faz sorunlarını ve oda ayarını telafi etmek için 1000 ms gecikme süresi sunar. Daha uygun karıştırma için çoklu giriş kanallarını 16 DCA grubuna gruplayabilirsiniz ve anında sessize alma veya karartma için 8 dilimli gruba herhangi bir kanal atanabilir. Güç kullanıcıları için, 16 kullanıcı tanımlı tuş, Tap Tempo’ya, Seçime göre ayarlanabilir veya konsolda özel bir düğmeye sahip olmayan diğer herhangi bir zorlayıcı fonksiyona anında kolayca  erişmenizi sağlar.

Konferans salonu ses sistemleri,Toplantı salonu ses sistemleri,Hotel ses sistemleri projeleriniz için fenomenses ile irtibata geçiniz.