Yamaha CL3 Digital Mikser

29 Ekim 2019 0 Yazar: admin
Yamaha CL3 Digital Mikser

Yamaha CL3 Digital Mikser Canlı yayın ve ses uygulamaları için oldukça uygun olan Yamaha CL3 dijital mikser üstün performans sergileyen bir teknoloji harikası. Ses kalitesini mükemmele taşıyan bu dijital mikser sayesinde karmaşık olan menülerinde kaybolmadan hareket edebilmenizi sağlayacak Centralogic Kullanıcı Arayüzü diye tanımlanan standart bir kanal grubu da bulunuyor.

Yamaha CL3 Digital Mikser Genel Özellikleri

10 inç dokunmatik ekrana sahip Yamaha CL3 dijital mikser lisanslı Nuendo Live ve Dante™ Virtual ses kartını da bünyesinde bulunduruyor. 8’i stereo, 68’i mono olmak üzere toplamda 72 kanalı bulunan bu dijital mikserin kontrol 24 kanallı fader üzerinden yapılıyor. Ayrıca 2 adet de master faderı bulunuyor. Bilgisayar ve Wi-Fi bağlantısı için kontrol portu da bulunan Yamaha CL3 digital mixer 3 adet MY-card slotları ile de daha cazip hale geliyor. Genel Bakış ve Seçili Kanal olmak üzere iki ekran üzerinden kontrol edilebilen bu mikserin yönlendirme tuşları ile merkezi kumandalara rahatlıkla ulaşım mümkün oluyor.

Teknik Konular

1 stereo bus, 8 matrix bus, 24 mix bus ile 70’ten fazla kanalıyla etkileyici bir mixing kapasitesine sahip Yamaha CL3 digital mixing console 300’e kadar sahne hafızasıyla oldukça etkileyici bir performans sergiliyor. Odaklanma dönüşü ve geri dönüş güvenliği bulunan mikserin dijijal gaini ve gain telafisi de var. Fader modifiye opsiyonu sayesinde her birini modifiye etme imkânı mevcut. Windows ve Mac için uyumlu VI Editör uygulaması da bulunuyor. Sekizer adet analog giriş ve çıkışları bulunan lokal konektörlerinde bir adet dijital çıkış da yer alıyor.

Yamaha CL3 Digital Mikser Fiyatı

Sanal Dev Modelleme teknolojisiyle donatılmış ve CL serisi konsolları bulunan EQ-1A, LA-2A ve 1176 gibi donanım işlemcileri ile etkileyici bir deneyim yaşatan ve her performansta hayranlık uyandıran Yamaha CL3 digital mikser fiyatı 114.999,99 TL’ye varıyor. Oldukça detaylı olarak tasarlanmış konsollarında yakınlaştırma seçeneği de bulunan bu ürün adeta piyasadaki en iyi işlere imza atacağa benziyor. Profesyonel çalışma ortamları için sıklıkla tercih edilen Yamaha CL3 digital mixer kullanıcıların aklını başından alacak.

Konferans salonu ses sistemleri,Toplantı salonu ses sistemleri,Hotel ses sistemleri projeleriniz için fenomenses ile irtibata geçiniz.