Yamaha DBR 15 Aktif Hoparlör

29 Ekim 2019 0 Yazar: admin
Yamaha DBR 15 Aktif Hoparlör

Yamaha DBR 15 Aktif Hoparlör Yamaha aktif hoparlör ve kabin sistemleri konusun daki iddiasını 15 DBR modeliyle taçlandırmayı bildi. 12 DBR modelinin bir üst modeli olan bu hoparlör sistemi de canlı müzik performansının eksiksiz olarak gerçekleşmesini sağlamada bir çok standartların ötesindeki özelliklerini sizlere sunuyor. Ayrıca bir önceki modelin de bulunmayan eksik yönleri de bu modelin de tamamlanmış halde sunulmaktadır. Böyle likle her anlamda sizler de eşsiz bir müzik deneyimi yaşayacak ve DJ sanatçısınaeşlikederekmüziğinritmiylekendinizdengeçeceksiniz. DJ ekipmanlarının olmazsa olmaz ses sistemi özelliğindeki bu yamaha dbr 15 modeli gerek teknik özellikleriyle gerek fiziksel özellikleriyle bir önceki modelinin kat be kat üstün de performansa sahip olmaya devam ediyor.

 

Yamaha DBR 15 Aktif Hoparlör Teknik Özellikleri

– 132 dB’ye kadar 15’lik bass performansıyla eşsiz bir canlı müzik performansı sağlamaya devam eder.

– 50 hz – 20 khz frekans aralığıyla da tüm donanımsal senkronizasyonu ve ses sel orantıları bir arada sunabilen hassasiyete sahiptir.

– Bir önceki model de yer almayan 200 wattlık tiz güç kapasitesi bulunmaktadır.

– Sınıfının en üst düzey yamaha aktif hoparlör sistemi olduğun dan dolayı tamamen profesyonel ses sistemlerinin üst modeli olarak dikkat çekmektedir.

 

Fiziksel Özellikleri

Elbette Yamaha güvencesiyle tam 24 aya kadar garanti kapsamındaki bu aktif hoparlör sisteminin bir takım kendine has fiziksel özellikleri de bulunmaktadır. Bu fiziksel özellikleri tamamen sıra dışı ve her anlamda görselliğe dayanarak imal edilmiş ses sistemidir.

– 455 mm genişliğe 700 mm yüksekliğe sahip fiziksel özelliğiyle yine dikkat çeken yönleri bulunmaya devam eder.

– – 19.3 kilogram ağırlığıyla 12 DBR serisin den biraz daha ağır olduğu dikkat çekse de yine de ses efektleri ve ortama yaydığı full bass özelliğiyle yamaha 15 gerçekten de en ideal kusursuz canlı müzik ekipmanıdır. Bu yönleriyle de sınıfının lider hoparlör sistemi olmaya şimdiden aday görünmektedir.

Yamaha 15 DBR olarak eşsiz bir DJ performansı sergileme olanağı sunan söz konusu bu ses sistemiyle sizler de seyircileri coşturacak ve sesin en net ve en profesyonel halde dağılmasını sağlamış olacaksınız bu da müzik kalitenize yansıyacak.

Konferans salonu ses sistemleri,Toplantı salonu ses sistemleri,Hotel ses sistemleri projeleriniz için fenomenses ile irtibata geçiniz.