Yamaha DBR 12 Aktif Hoparlör

Yamaha DBR 12 Aktif Hoparlör

Yamaha DBR 12 Aktif Hoparlör,Yamaha markası müzik dünyasında en kaliteli tartışılmaz ses sistemidir. İşte bu üstün kalitesine dayanarak hoparlör sistemi ve kabin sistemleri konusunda da pek çok müzikal ürün/sistemlerinde olduğu kadar iddiasını korumaktadır.

Yeni tip aktif hoparlör sistemi olarak karşımıza çıkan yamaha dbr 12 tip modeli canlı müzik performanslarını tamamen kaliteli ve eşsiz bir şova dönüştürmek için en ideal ve kusursuz müzik sistemleri arasında gelmektedir. Söz konusu müzik sisteminin ses efektleri, güç kapasitesi ve ses desibeli yönünden incelendiği zaman gerçekten de birçok fonksiyonel yanlarının var olduğunu rahatlıkla söylememiz mümkün olacak.

 

Yamaha DBR 12 Aktif Hoparlör Teknik Özellikleri

Yamaha DBR 12 aktif hoparlörün teknik özellikleri arasında kuşkusuz ki tam 1000W gücündeki performansı gelmektedir. Canlı müzik performansları ve DJ etkinlikleri için aranan bu aktif hoparlör sistemi her açıdan sıra dışı yamaha ses sistemi arasında bulunmaktadır. Bir diğer özelliği de suya karşı %100 dayanıklı olan ve 52 hz / 20 khz frekans aralığında bulunan sıra dışı bir müzik sistemidir. Bu müzik sisteminin kuşku yok ki en sırıtan özelliği sıra dışı bass sistemidir. Full bass özelliğine dayanarak canlı müzik performansında hem sesi yeniden efektif hale getirecek hem de daha akustik bir ortam yaratacak kişiler için son derece ideal bir ses sistemi arasında gelmeye devam etmektedir.

 

24 ay boyunca garanti kapsamındaki söz konusu aktif hoparlör ses sistemiyle full bass ses efektlerine ulaşmanız her anlamda artık kolaylaşacak. Böylece sizler de sıra dışı bir an yaşayarak müziğin ritmine ortak olabileceksiniz.

 

Yamaha DBR 12 Aktif Hoparlör Fiziksel Özellikleri

Yamaha’nın son derece sıra dışı bir aktif hoparlör modeli olan bu yamaha 12 fiyat olduğu kadar fiziksel özellik açısından da son derece iddialı ürün grupları arasında gelmektedir. 2 adet input biriminin bulunduğu ürün siyah renkte plastik malzeme kullanılarak imal edilmiş durumdadır. Rahatlıkla asılabilir özellik sunan bu hoparlörü 15.8 kg gibi hafifliğiyle rahatlıkla taşıyabilmeniz de mümkün olmaktadır. Tüm bu özelliklerinin yanında ayrıca 376 mm genişliğiyle sesin tüm akustik ortam boyunca dalga dalga yayılmasını da sağlamaktadır.

14 Temmuz 2018
1.498 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?