Yamaha Tavan Hoparlörleri

29 Ekim 2019 0 Yazar: admin
Yamaha Tavan Hoparlörleri

Yamaha Tavan Hoparlörleri Tavan hoparlörü,tavan ses sisteminde kullanılan ve oda tavanından ses iletimi sağlayan gömme hoparlörlerdir. Bu hoparlörler,hat trafolu ve 8 ohm olmak üzere çeşitlere ayrılır.

Bu alanın en önemli oyuncularından olan Yamaha,tavan hoparlörü tavsiye içeriklerinde mutlaka yer almaktadır. Bazı hoparlörlerine kısaca bir göz atılacak olur ise;

Yamaha NS IC 600 Tavan Hoparlörü(Çift)

Mavi PP mika konik woofer

Sıvı soğutmalı yumuşak kubbeli döner tweeter

110W yüksek güç taşıma kapasitesindedir.

Spiral desenli boynuz şeklindeki akustik bölme, temiz ve doğal bir ses üretmektedir.

İnce kenarlı ince ızgara, kurulumdan sonra neredeyse görünmez hale gelmektedir.

Arkasında koruyucu plastik kapak yer almaktadır.

Manyetik yakalama ile hafif ızgara, sprey boya ve temizleme için takmak ve çıkarmak kolaydır

Güvenli kurulum için kaymaz sırt ile büyük köpek kulaklı kelepçeye sahiptir.

Yüksek performanslı orta düşük ses üretimi için, neme dayanıklı 6-1 / 2 inç mavi PP (polipropilen) mika koni woofer ”1” sıvı soğutmalı yumuşak domeswiveltweeter, hassas ses konumlandırmasıyla saf yüksek frekans sunar

Arka kapak üstü korumalı hoparlör ve toz ve nemden korumaktadır.

Hızlı ve kolay kurulum için mıknatıslı boyanabilir ızgara yer almaktadır.

Güvenli kavrama için-büyük-montaj kelepçesi

Yamaha’nın her zaman ses kalitesini ilke edinme politikası, ince hoparlörler üretme konusundaki deneyimlerin bir araya gelmesiyle, bu hoparlörlerin sesinin, diğer tavan içi hoparlörlerden daha üstün olmasını sağlar.Ayrıca Tavan hoparlörü için anfiarayışında olanları da her zaman kendisine çekmeyi başarmakta olduğu gibi kablosuz tavan hoparlörü seçenekleri de bulunmaktadır.

Yamaha Tavan Hoparlörleri Yamaha NS F51 Kule Tipi Hoparlör Çift

 

Bu yüksek performanslı ayaklı hoparlör, son derece güçlü baslarla güzel netlikte ses için iki adet 16 cm (6-1 / 2 ”) konik woofer ve bir adet 3 cm (1 inç) yumuşak kubbe tweeter ile iki yönlü, üç hoparlörlü bir konfigürasyon kullanmaktadır.

Büyük ekran televizyonlar için mükemmel bir uyum.HD ses kaynaklarının bile keyfini tam olarak sağlayan bir ev sineması hoparlör sistemi olmasıyla ön plana çıkmaktadır.

Güçlü bas ve düz tam aralıklı ses için iki adet 16 cm (6-1 / 2 ”) konik woofer ve 3 cm (1”) yumuşak kubbeli tweeter yer almaktadır.

Berrak ses için düşük kırınımlı yuvarlak forma sahiptir.

Lüks, lüks tasarıma sahip ön ızgarası bulunmaktadır.

Konferans salonu ses sistemleri,Toplantı salonu ses sistemleri,Hotel ses sistemleri projeleriniz için fenomenses ile irtibata geçiniz.