YAMAHA SUBBASLAR

29 Ekim 2019 0 Yazar: admin
YAMAHA SUBBASLAR

DUYMAYI AŞAN HİSSETTİREN SES SİSTEMLERİ;YAMAHA SUBBASLAR Sinema salonlarında bulunduğunuzda ya da bir konsere gittiğinizde müziği duymaktan çok hissettiğinizi düşünürsünüz. Bu düşüncenizin mucidi ise subbas olarak bilinen ses sistemleridir. İnsan kulağının algılayabileceği ses frekansını öncelikli tutarak kulağınıza zarar vermeyecek subbaslar, sesin basıncını ve vurgusunu arttırmaya yönelik çalışır. Müziği duymaktan çok hissetmenizi sağlayan baslar, bu frekansta kaliteli ses üretebilmek için geniş çaplı bir hava hacmine ve hoparlör konisinin bulunduğu üniteye ihtiyaç duyar.

Yamaha Güvencesiyle İmal Edilen Subbas Hoparlörlere Genel Bakış

Kaliteli sound elde etmeyi ve ses sistemlerinize değer vermeyi misyon haline getirmiş olan Yamaha, 45 yılı aşkın tecrübesiyle harika bir ürünü olan aktif subaşlarıyla karşınızda! Konser serisinin en önemli üyelerinden olan aktif subbas DSR 118W, Yamaha’nın ustalık ürünlerinden biridir.

Yamaha Subbaslarının 15” Wooferları ile güçlü bir bas sistem ve 2”lik tiz ses veren hoparlörleriyle kaliteyi yüksek oranda yakalayabilirsiniz. Ayrıca Yamaha’nın geleneksel ergonomik tasarımı gelişmiş teknolojiye sahip subbasları rahatlıkla taşıyabilmenizi sağlar. Yamaha Subbas; satın aldığınızda içerisinde bulunan kullanma kılavuzu yardımıyla, hiçbir profesyonele ihtiyaç duymadan kendi bas sisteminizi kendiniz kuracağınız şekilde kolay bir kullanıma sahiptir.

Devrim niteliğinde ürünlere sahip bir dünya markası olan Yamaha, imal ettiği her cihazda olduğu gibi Aktif Subbaslarında da dayanıklılığı ihmal etmemiştir. Ezber bozan kalitedeki sesi ve sağlamlığı bir araya getiren ahşap kasalar, Yamaha subbaslarını çekici kılan özelliklerden biridir.

Yamaha subbaslarında 40 Hz’e kadar olan düşük frekansları mekanınıza duyurabilmek için 18” ferrit koni woofer bulunur. Kaliteli sesleri hissedebilmeniz için Yamaha subbasların ihtiyaç duyduğu güç Class-D amplifikatör’de bulunan 800 kW’tır.

Yamaha subbaslar temel olarak bünyesinde paralel XLR giriş ve çıkışları, birden fazla hoparlör paketi, kapsamlı koruma devresi ve 35 mm kutup soketi barındırır.

Yamaha Subbaslar Teknik Özellikleri

Yamaha kalitesiyle üretimi sağlanan subbaslar, 40 Hz ile 130 Hz arasında frekans tepkisine sahiptir. 1020 W güç barındırmasına rağmen harcadığı güç yalnızca 100 W’tır. Böylece bas sisteminizin uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. 520 mm yükseklik, 638 mm genişlik, 584 mm derinlik ve 42 kg ağırlığa sahip olan Yamaha Subbaslar, eşsiz tasarımı ve dayanıklı yapısıyla müşteri memnuniyetine sunulmaktadır.

Konferans salonu ses sistemleri,Toplantı salonu ses sistemleri,Hotel ses sistemleri projeleriniz için fenomenses ile irtibata geçiniz.