4K ULTRA HD PROJEKSİYONLAR

30 Eylül 2019 0 Yazar: admin
4K ULTRA HD PROJEKSİYONLAR

EVİNİZDE HER HAFTA SİNEMA  GECESİ OLSUN İSTEMEZ MİSİNİZ? 4K ultra hd projeksiyonlar Sevdikleriniz birlikte evinizde çerezlerinizi yerken bir sinema atmosferi oluşturmak şüphesiz hepimizin istedikleri arasındadır. Ailenizle birlikte geçirdiğiniz zamanın kalitesini arttıracak sinemalar izlerken filmin başrolü gibi hissetmenizi sağlayacak projeksiyonlar gelişen teknolojiyle birlikte her geçen gün yenilenmektedir. 4K Ultra Hd görüntü cihazların da artan fırsatlarla beraber ev sahiplerinin tercihi olmaktadır. Görüntüleme teknolojisi, ışık gücü, sağladığı çözünürlük kalitesi, kontrast oranı, lamba ömrü ve odak kalitesiyle sizler için 4K Ultra Hd projeksiyonların özelliklerini listeledik.

4k ultra hd projeksiyonlar

Büyük Resme Bakın!

En ünlü sinema salonları bile ev sinemasının verdiği rahatlık ve kaliteyi yakalayamaz! 4K Ultra Hd cihazların; sunduğu sinema hizmetinin yanı sıra tuttuğunuz takımın maçını, dinlediğiniz müziklerin kliplerini izlerken veya hayran olduğunuz video oyununuzu oynarken de size eşlik edecek bir araç. Yaşamın çok daha ötesine götüren görüntü kalitesiyle 4K Ultra Hd, size bambaşka bir deneyim yaşatıyor. 30”’ten 300”e kadar varan görüntüyü yansıtma seçenekleri ve birden fazla çözünürlük tercihi ile tamamen size ve sevdiklerinize özel anlar yaşamanıza yardımcı oluyor.

4k Ultra hd projeksiyonlar la HDR ile En Modern Deneyim

Ev sineması projektörülerin de en son teknolojiyi kullanıyor. 4K Ultra Hd projektörleri, sahip olduğu yüksek dinamik aralık ve kontrast oranını artırır optimum görsel yetenekiyle kullanıcılarını büyülüyor. Ev sineması projektörünü kuracağınız odanızın ışık seviyesine göre yansıtılacak görüntülerin parlaklığını ayarlayan 4K Ultra Hd Projeksiyonlar, görüntüleri daha fazla derinlik ile sunarak boyutta izlediğiniz filmin başyapıtı gibi hissettiriyor. Ayrıca 4K Ultra Hd projeksiyonlar , ekrandaki en ince ve en yoğun ve canlı renklerle sunarak keyfinizi garantiliyor. Son teknolojiyle görüntü sistemlerine dahil olan HDR iletişim ile yansıtacağınız görüntüler zamankinden daha göz alıcı!

Kalite Kaybı Olmadan Esneklik

Ev sineması kurulumu deyince gerçek esneklik arayanlardan mısınız? 4K Ultra Hd projeksiyonların kurulumu çok basit ve hızlıdır. Tasarımında kurulumunun basitliği ön planda tutulmuştur. Prim optik zoom oranı ve dikey eksende +/- yüzde 93, yatay eksende +/- yüzde 47,1’e kadar objektif objektif kaydırma seçenekleriyle evinizin dizaynıyla uyumluluğunu yakalayın.