4K ULTRA HD PROJEKSİYONLAR

4K ULTRA HD PROJEKSİYONLAR

4K ULTRA HD PROJEKSİYONLAR LA EVİNİZDE HER HAFTA SİNEMA GECESİ OLSUN İSTEMEZ MİSİNİZ?Sevdikleriniz birlikte evinizde çerezlerinizi yerken bir sinema atmosferi oluşturmak şüphesiz hepimizin istedikleri arasındadır. Ailenizle birlikte geçirdiğiniz zamanın kalitesini arttıracak sinemalar izlerken filmin başrolü gibi hissetmenizi sağlayacak projeksiyonlar gelişen teknolojiyle birlikte her geçen gün yenilenmektedir. 4K Ultra Hd projeksiyonlar da artan fırsatlarla beraber ev sahiplerinin tercihi olmaktadır. Görüntüleme teknolojisi, ışık gücü, sağladığı çözünürlük kalitesi, kontrast oranı, lamba ömrü ve odak kalitesiyle sizler için 4K Ultra Hd projeksiyonların özelliklerini listeledik.

Büyük Resme Bakın!

En ünlü sinema salonları bile ev sinemasının verdiği rahatlık ve kaliteyi yakalayamaz! 4K Ultra Hd projeksiyonlar; sunduğu sinema hizmetinin yanı sıra tuttuğunuz takımın maçını, dinlediğiniz müziklerin kliplerini izlerken veya hayran olduğunuz video oyununuzu oynarken de size eşlik edecek bir araç. Yaşamın çok daha ötesine götüren görüntü kalitesiyle 4K Ultra Hd projeksiyonlar, size bambaşka bir deneyim yaşatıyor. 30”’ten 300”e kadar varan görüntüyü yansıtma seçenekleri ve birden fazla çözünürlük tercihi ile tamamen size ve sevdiklerinize özel anlar yaşamanıza yardımcı oluyor.

HDR ile En Modern Deneyim

Ev sineması projektörlerinde en son teknolojiyi keşfedin. 4K Ultra Hd projektörleri, sahip olduğu yüksek dinamik aralığı ve kontrast oranını arttıran optimum görsel deneyimiyle kullanıcılarını büyülüyor. Ev sineması projektörünü kuracağınız odanızın ışık seviyesine göre yansıtılacak görüntülerin parlaklığını ayarlayan 4K Ultra Hd Projeksiyonlar, görüntüleri daha fazla derinlik ile sunarak size izlediğiniz filmin başyapıtı gibi hissettiriyor. Ayrıca 4K Ultra Hd projeksiyonlar, görüntülerdeki en ince ayrıntıları en yoğun ve canlı renklerle sunarak keyfinizi garantiliyor. Son teknolojiyle görüntü sistemlerine dahil olan HDR desteği ile yansıtacağınız görüntüler her zamankinden daha göz alıcı!

Kalite Kaybı Olmadan Esneklik

Ev sineması kurulumu deyince nihai esneklik arayanlardan mısınız? 4K Ultra Hd projeksiyonların kurulumu çok basit ve hızlıdır. Tasarımında kurulumunun basitliği ön planda tutulmuştur. Prim optik zoom oranı ve dikey eksende +/- yüzde 93, yatay eksende +/- yüzde 47,1’e kadar varan lens kaydırma özellikleriyle evinizin dizaynıyla uyum sağlayan görüntüler yakalayabilirsiniz.

05 Temmuz 2018
1.092 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?