Extron Ses Ve Görüntü Sistemleri

Extron Ses Ve Görüntü Sistemleri

Extron Ses Ve Görüntü Sistemleri Extron Türkiye satış temsilciliği (distribütörlük) üzerinden gerçekleştirdiği ses ve görüntü sistemleriyle her anlamda dikkat çeken özellikleri bir arada sunmaktadır. Sunduğu belli başlı unsurları yönünden gerçekten de üst düzey kaliteye dayanarak her anlamda kaliteli ses ve görüntü teknolojisinin bir arada bulunmasına ön ayak olmaktadır.

 

Extron Ses Ve Görüntü Sistemleri özellikle video konferans sistemine dayanan ses ve video sistemleriyle gerçekten de profesyonel anlamda bu işle uğraşan kişi ve kurumların dikkatini çekmiştir. Böylece extron ses ve video her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin sıra dışı teknolojik sistemini kullanmaktadır.

 

Video Konferans Sistemi ve Ekipmanları

Teknolojinin gelişmesiyle dünyanın bir ucundan bir ucuna anında yüksek ses ve görüntü kalitesinde sesli ve görüntülü görüşmeler yapılabilmektedir. Video konferans sisteminin amacı özellikle iş dünyasında profesyonel çalışanların karşılıklı fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir sistem olarak etkin sohbete dayanan ekipmanlardır. Bu açıdan Extron ses ve video sistemleri olarak Polycom markası her açıdan profesyonel video konferans hizmeti sunmaktadır. Bunun avantajlarına yer vermek gerekmektedir:

– Tek yönlü veya çok yönlü görüşme sağlar. Video konferansa dahil olan görüşmecilerin bire bir olarak ya da grup görüşmeleri halinde çoklu iş görüşmesi, akademik toplantılar vs yapabilir olmasına imkan tanımaktadır.

– Mesafe ortadan kalkar maliyet azalır. Elbette maddi anlamda görüşme yapılacak yere gitmeye lüzum kalmaksızın rahatlıkla kişilerin birbiriyle görüşmesine imkan tanıyarak maliyeti azaltır mesafeleri ortadan kaldırır.

– Motivasyonu arttırır takım çalışmasına dayanır. Yine dikkat çeken özelliklerinden olarak takım çalışmasını arttırarak görüşmecilerin diyaloglarının başarı yüzdesini arttırır bu da motivasyona etki etmektedir.

Extron Ses Ve Görüntü Sistemleri Teknik Özellikleri

Polycom markasıyla bütünleşen ve en kaliteli ses ve video sistemleri arasında gelen bu ürünün teknik özellikleri de bulunur.

– 1080 piksel görüntü kalitesi (HD)

– Hareketli kamera ve 10x optik zoom özelliği

– 3 adet HDMI çıkışı

– Microsoft sunum paylaşma özelliği

– AES 256 seviye görüntü şifreleme özellikleri birtakım teknik özellikleri arasında yer alan nitelikleridir. Bütünüyle ortada duran bu nitelikleri ile her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin tercih edilmede ilk sıralarda gelir.

06 Kasım 2018
964 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?