SSP Telsiz Mikrofon

25 Ekim 2019 0 Yazar: admin
SSP Telsiz Mikrofon

SSP Telsiz Mikrofon Kablosuz mikrofon sistemleri özellikle profesyonel canlı yayın programların da sıklıkla karşımıza çıkan ekipmanlar arasında gelmektedir. Kusursuz olarak sesin en iyi şekilde anlaşılabilmesi ve sesin beden hareketlerinden etkilenmemesi ile ayrıca nefesi de önlemesi özelliklerine dayanarak tamamen profesyonelce oluşturulmuş ses sistemi dir. Tüm bunların yanında yeni nesil kablosuz mikrofon olması bakımından değerlendirildiği zaman basit kurulumu, dahili anteni ve çok yönlü multi kontrol panelleriyle de profesyonel ses akışı sağlamaya devam eder.

 

SSP Telsiz Mikrofon Profesyonel Kablosuz Mikrofon

Alanının en iddialı bir ürünü olan SSP telsiz mikrofonu profesyonel kablosuz mikrofon kategorisiyle standartların ötesinde bulunmaktadır. Kendisine ait başlıca teknik özellikleri şu şekilde sıralanabilmektedir:

  1. Hızlı frekans eşlemesi sağlar ve hafif kolay kurulumlu bir mikrofon dur.
  2. Gitar enstrümanı için özel bağlantı kablosu bulunur.
  3. Profesyonel sunumlar ve canlı yayınlar için kusursuz özellik sunmaya devam ederek SSP telsiz mikrofon olmanın avantajını hissettirir.
  4. Tek yön kardioit sistemiyle istenmeyen sesleri filtreleme özelliğine sahiptir.
  5. Tamamen ergonomik ve sıra dışı özellikler sunarak her anlam da sess istemlerinin öncüsü konumun da yer almaya devam eder.

 

Teknik Özellikleri

Belli başlı teknik özellikleri hakkın da da bir takım değerlendirme de bulunmak gerekir. Böylelikle bu mikrofon sisteminin sağlamaya devam ettiği en temel unsurları her anlamda anlaşılabilir özellik sunmaya devam eder.

  1. LED ekranlı iki renkli ses sistemi olarak SSP telsiz mikrofon serisinin sıra dışı mikrofonlarından birisidir.
  2. Rahatsız edici seslerin kırmızı renkle ve dengeli seslerin de yeşil renkle gösterilmesini sağlar ve bu sayede gayet kolay bir kullanıma sahiptir.
  3. Hızlı frekans tepkisiyle profesyonel sunumlar ve konuşmalar için birebir olma özelliğindedir.
  4. Tek yönlü kardioid özelliğiyle nefes, elbise hışırtıları gibi istenmeyen tüm parazit sesleri yok eder.
  5. Tam 2 yıl garantilidir.

Tüm bu özellikleri bakımından değerlendirildiği zaman ses sisteminin sunmaya devam ettiği tüm bu özellikleri rahatlıkla anlaşılabilir. Bunlar da her yönüyle kaliteli ve sıra dışı ses sistemleri olarak profesyonel ses kayıtlarının yapılabilir olması açısından da uygunluk özelliği sunmaya devam eder. Elbette bütünüyle bunlar da onun dikkat çeken yönleridir. konferans salonu ses sistemleri,sahne ses sistemleri,cafe ses sistemleri için uygundur.