YAMAHA MG10XU Ses Mikseri

29 Ekim 2019 0 Yazar: admin
YAMAHA MG10XU Ses Mikseri

YAMAHA MG10XU Ses Mikseri 10 KANAL EFEKTLİ Stüdyo ve Sahne Kullanımı İçin Tasarlanmış Tam Yüklü Karıştırıcı YAMAHA MG10XU Ses Mikseri analog ses mikseri, oldukça zengin özelliklere ve olağanüstü denilebilecek bir ses kalitesine sahiptir. Ürün, küçük ve taşınabilir bir yapıya sahip olup özellikle kuleler için kullanılması çok uygundur. Kaliteli bir op-amp özelliği sunan ürün yapılan karışımın şeffaf ve anlaşılır olmasına olanak verir. Kristal berraklığına sahip olan D-PRE preampları sayesinde doğal bir ses verir. Bas ve pürüzsüz yükseklikler sağlaması ile de mikrofondan gelen her tonlu sesi sıkıştırabilecek bir özelliktedir.

YAMAHA MG10XU Ses Mikseri Temiz ve Doğal Ses Sağlar

Müzik dinleyen hiç kimse ince, bozuk ya da güçsüz bir preamplara takılı olan sesleri duymak istemez. Bu üründe bulunan MG Serisi karıştırma konsolları ise Yamaha’nın şeffaf D-PRE preamplarını daha fazla güç elde etmek için kullanır. Bu özellik ise seslerin son derece doğal olarak verilmesini sağlar ayrıca baslarda da pürüzsüz bir yükseklik sağlar. D-PRE’nin ürettiği saf ses, kaliteli bir ses çıkışı elde etmek için uzun saatler boyunca EQ-ing yapılmasının da öznüen geçer ve zamandan tasarruf edilmesini sağlar.

Kullanımı Kolay Olup Dinamik Bir Kontrolü Sağlar

Canlı bir etkinlik için çalışma yapılıyor olması hallerinde çok sayıda olan ve karmaşık bir yapıya sahip bulunan dış ünitelerin ayarlanması için her zaman yeteri kadar zaman bulunması olası değildir. Yamaha, bu problemi ortadan kaldırmak için MG Serisi analog mikserleri basitçe kurulabilecek şekilde üretmiştir.  Ürün, zamandan tasarruf edilmesini sağlamak için tek basamaklı kompresörler içerecek şekilde tasarlanmıştır. Ürünü kullanırken tek bir döner kumanda basitçe bükülerek daha canlı gitarlar sesleri, daha sert bas sesler, daha sıkı davul sesleri elde edilmesini sağlar.

Etkili Bir Ses Şekillendirmesi Olanağı Sunar

Etkili ve güçlü bir EQ karışımı, hem sesin mükemmel bir hale getirilmesini sağlamak hem de istenmeyen bazı frekansların ortadan kaldırılmasını sağlamak için oldukça gerekli olan bir özelliktir. Yamaha MG Serisi, bütün mono kanallarda ekolayzır özelliğine sahip olan bir üründür. Bunun yanında üründe bulunan yüksek ses geçirim özelliği bulunan filtre sayesinde istenmeyen düşük frekanslı seslerin veya gürültünün kolaylıkla ortadan kaldırılmasını sağlar.

 

Ürüne Ait Teknik Özellikler
Tip                  : Analog
Kanallar          : 10
Genişlik          : 9.6 mm
Yükseklik       : 2.8 mm
Derinlik           : 11.6 mm
Ağırlık            : 4.63 kg
Bilgisayar Bağlantısı: USB
Girişler- Mikro Preamplar: 4 x Combo
Phantom Power: 4
EQ Bantları     : 3-Band (Yüksek, Orta, Düşük)
Girişler – Satır : 6 x TRS
Girişler – Diğer : 4 x RCA
Çıktılar – Ana   : 2 x XLR, 2 x TRS
Çıktılar – Diğer  : 2 x TRS (Monitör)
Gönderme / İadeler G/Ç: 1 x TRS
Kulaklıklar      : 1 x 1/4 ”

Konferans salonu ses sistemleri,Toplantı salonu ses sistemleri,Hotel ses sistemleri projeleriniz için fenomenses ile irtibata geçiniz.