Yamaha Mikser Özellikleri

29 Ekim 2019 0 Yazar: admin
Yamaha Mikser Özellikleri

Yamaha Mikser Özellikleri Profesyonel ses sistemleri, günlük hayatınızda birçok farklı alanda karşınıza çıkabilmektedir. İş yerleri, okullar, camiler, alışveriş merkezleri, evler, otomobiller, konser sahneleri, kafeler, marketler, tiyatro salonları, konferans ve toplantı salonları, hastaneler ve daha birçok yerde karşılaşabileceğiniz ses sistemleri, farklı ürünleri de içerisinde barındırmaktadır. Ses sistemi ürünleri içerisinde hoparlör, amfi, kolon, monitörler, mikrofon, kablo setleri ve ses mikserleri gibi ürünler bulunmaktadır. Ses sistemlerinin ayrılmaz bir parçası olan ses mikserleri hakkında merak ettiklerinizi sizin için paylaşıyoruz.

Yamaha Mikser Özellikleri Ses Mikseri Nedir

Ses mikseri, iki ya da çok daha fazla ses sinyalini karıştırmak için kullanılan bir cihazdır. Seslerin üst üste binmesini sağlayan ses mikserleri, özellikle karaoke cihazlarında kullanılmaktadır. Şarkı söyleyen kişinin mikrofondan çıkan sesi ile cihazdan gelen müziği birbirine karıştıran karaoke cihazları, ses mikserlerine verilebilecek en güzel örneklerden biridir. Oldukça geniş kullanım alanına sahip olan ses mikserlerinde en kaliteli ve en uzun ömürlü markalardan biri Yamaha olarak karşınıza çıkmaktadır.

Yamaha Ses Mikseri Modelleri

Yamaha markasına ait birçok farklı özellikte ses mikseri bulunmaktadır. Bunların başında Yamaha 12 kanal analog mikser, Yamaha 20 kanal efektli USBli mikser, Yamaha 16 kanal analog mikser, Yamaha 32 kanal analog mikser, Yamaha 24 kanal analog deck mikser yer almaktadır.

Yamaha Mikser Özellikleri

Yamaha mikser modellerinin genel olarak özelliklerini inceleyecek olursak, kanal sayısı değişse de Yamaha ses mikserlerinin tamamında birden fazla mikrofon girişi yer almaktadır. 2 adet stereo girişi, 2 adet Aux çıkışı, efekt, ekolayzır, Usb ses kartı, Usb Mp3 çalar, phantom -48 volt olma özelliklerine sahip olan Yamaha ses mikserleri, yenilikçi teknolojiye sahip ürünlerdir. Kolay taşınabilme özelliğine de sahip olan Yamaha ses mikserleri, kolay kullanımın yanı sıra hafif bir yapıya da sahiptir. Ses mikseri piyasasında oldukça önemli bir yere sahip olan Yamaha ses mikserleri, canlı performans ve kafe müziklerinde kaliteli bir akustik sunmaktadır. Daimi tesisatlar ve taşınabilir aletler için de oldukça elverişli olan Yamaha ses mikserleri, şeffaf, temiz ve doğal bir ses vermektedir.

Konferans salonu ses sistemleri,Toplantı salonu ses sistemleri,Hotel ses sistemleri projeleriniz için fenomenses ile irtibata geçiniz.