YAMAHA MGP 12 SES MİKSERİ

YAMAHA MGP 12 SES MİKSERİ

YAMAHA MGP 12 SES MİKSERİ Ses mikseri, ikiden fazla sayıdaki ses sinyallerini karıştırmaya yarayan ses sistemlerinde kullanılan bir ekipmandır. Ses karıştırma işlemini preamp sinyali diye bilinen giriş sinyalinde yapan ses mikserleri olduğu gibi çıkış sisteminde ses sinyallerini karıştıran modeller bulunmaktadır. Günümüzde karaoke cihazları, herkes tarafından bilinen bir ses mikseri modelidir. Mikrofondan gelen ses ile verilen melodiyi karıştırarak bir bütünlük oluşturur. Ses mikserleri basit olarak dizayn edildiğinde R1, R2, R3 ve R4 olmak üzere 4 ana dirençten oluşur. Dört ana direncin R1 ve R4 dirençleri değişken olursa ses sinyalleri istenilen oranda ve arzu edilen kısımda karıştırılabilir. Böylece hangi sesin daha baskın olduğuna karar verebilirsiniz. Örneğin; katıldığınız bir karaoke partisinde sesinizden endişe ediyorsanız işleri berbat etmemek için ufak bir ses mikserleriyle oynama sonucunda müziği sesinizden daha baskın hale getirebilirsiniz.

YAMAHA MGP 12 SES MİKSERİ Yamaha İmzasıyla Üretilmektedir.

Yamaha, müzik dünyasındaki yenilikçi teknolojisiyle çok konuşulan bir dünya markasıdır ve 45 seneyi aşkın süredir kullanıcılarına hizmet vermektedir. Teknolojik ekipmanları kusursuz şekilde işlemekle beraber her geçen gün gelişen sistemlere uyum sağlayan cihazlarıyla en çok tercih edilen markadır.

YAMAHA MGP 12 SES MİKSERİ ,Yamaha ses sistemlerine yepyeni bir bakış açısı getirecek MPG 12 serisi ses mikserleriyle karşınızda! 1947’de ilk dijital mikseri olan DMP7’yle başlayan bu çılgın serüveni 1972’de analog mikserleriyle devam ettiren Yamaha, şimdi ise devrim yaratacak bir mikser serisiyle sizler büyülüyor. MPG serisi 32 kanallık Premium miks konsollarıyla başlayıp 12 kanal Premium miks konsollarına kadar devam etmektedir.

MPG12X olarak bilinen 12-Kanal Premium Miks Konsolunun özellikleri; giriş kısmında gelen ses sinyallerini karıştırmaktadır. Yamaha imzasını taşıyan ünlü VCM teknolojisiyle müzikal X-Pressive Q özelliği vardır. LED göstergeleri sayesinde profesyonel bir sinyal karıştırıcılığına öncülük eder. Gelişmiş REV-X ve klasik SPX ile yüksek dereceli çift dijital efekt işlemciliğine sahiptir. Güçlü ve tescilli bir marka olan Yamaha, MPG12X’te de misyonunu yansıtmış ve sağlam, dayanıklı malzemeler kullanmıştır. Kullanıcılarına kolaylıkla raf montajı yapabilmeleri için entegre raf kulaklıklarını benzersiz ürününe eklemiştir.

Daha detaylı almak veya sipariş vermek için www.fenomenses.com  internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

28 Haziran 2018
1.082 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?