Yamaha Mikser Özellikleri Ve Fiyatları

29 Ekim 2019 0 Yazar: admin
Yamaha Mikser Özellikleri Ve Fiyatları

Yamaha Mikser Özellikleri Ve Fiyatları Ses sistemleri, artık günlük hayatta dahi herkesin kullanabileceği ürünler arasında yer almaktadır. Okul, cami, alışveriş merkeziYamaha Mikser Özellikleri Ve Fiyatları Ses sistemleri, artık günlük hayatta dahi herkesin kullanabileceği ürünler arasında yer almaktadır. Okul, cami, alışveriş merkezi, otomobiller, evler, toplantı salonları, sokaklar, düğün salonları, marketler, stadyumlar ve aklınıza gelebilecek daha birçok alanda kullanılmakta olan ses sistemleri, birçok ürünün bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Hoparlör, amfi, mikrofon, ses mikseri, mikrofon ayağı ve daha birçok ürünü kapsayan ses sistemleri içinde Yamaha mikser modelleri de yer almaktadır. Yamaha markası, ses sistemlerinde dünyaca üne sahip olan oldukça kaliteli bir marka olarak karşınıza çıkmaktadır.

Ses Mikseri Nedir

Ses mikseri, ses sistemlerinin ayrılmaz parçalarından biridir. Oldukça önemli görevleri bulunan bu cihaz, iki veya çok daha fazla ses sinyalini birbirine karıştırmakta olan bir alettir. Ses mikserlerine verilebilecek en iyi örneklerden biri karaoke cihazlarıdır. Bu cihazlar şarkı söyleyen kişinin mikrofondan gelen sesi ile CD veya farklı bir kaynaktan gelmekte olan şarkının müziğini birbirine karıştırmaktadır. Bu sayede iki ses birbiri ile uyum içerisinde dışarıya aktarılmaktadır. Ses mikserlerinin kullanıldığı daha birçok alan da bulunmaktadır.

Yamaha Mikser Çeşitleri Ve Özellikleri Nelerdir

Yamaha markasına ait birçok farklı modelde ses mikseri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Yamaha 12 kanal analog mikser, Yamaha 12 kanal deck mikser, Yamaha 16 kanal analog mikser, Yamaha 16 kanal efektli usbli mikser, Yamaha 10 kanal efektli usbli mikser, Yamaha 16 kanal amfili mikser, Yamaha 32 kanal analog mikser, Yamaha 10 kanal analog deck mikser, Yamaha 80 kanal dijital mikser, Yamaha 16 kanal dijital mikserdir. Bu modellerin yanı sıra daha birçok Yamaha ses mikseri modelini piyasada bulmanız mümkündür. Yamaha mikser özellikleri de modele göre değişim göstermektedir. Kolay kullanıma sahip olan Yamaha ses mikserleri, kolay taşınma ve kolay kurulum özelliklerine de sahiptir.

Yamaha Mikser Özellikleri Ve Fiyatları Yamaha Mikser Fiyatları

Yamaha Mikser Özellikleri Ve Fiyatları Yamaha mikser fiyatları modele göre değişim göstermektedir. en çok tercih edilen modellerin fiyatları şu şekildedir: Yamaha 12 kanal analog mikser 1.726 TL, Yamaha 12 kanal deck mikser 1.313 TL, Yamaha 16 kanal analog mikser 3.794 TL, Yamaha 16 kanal efektli usbli mikser 2.266 TL, Yamaha 10 kanal efektli usbli mikser 1.047 TL, Yamaha 16 kanal amfili mikser 5.672 TL, Yamaha 32 kanal analog mikser 6.263 TL, Yamaha 10 kanal analog deck mikser 740 TL, Yamaha 80 kanal dijital mikser 112.606 TL, Yamaha 16 kanal dijital mikser 11.388 TL’dir.

Konferans salonu ses sistemleri,Toplantı salonu ses sistemleri,Hotel ses sistemleri projeleriniz için fenomenses ile irtibata geçiniz.