Yamaha Ses Sistemi

29 Ekim 2019 0 Yazar: admin
Yamaha Ses Sistemi

Yamaha Ses Sistemi Ses sistemleri, evlerde, iş yerlerinde, konferans ve toplantı salonlarında, sinema salonlarında, tiyatro sahnelerinde, konser alanlarında, plajlarda, eğlence merkezlerinde, otomobillerde ve daha birçok yerde karşınıza çıkan ürünlerdir. Günlük hayatta sıklıkla karşılaşmakta olduğunuz bu ürünler, okullarda, camilerde, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde ve daha birçok yerde de kullanılmaktadır. Birçok ürünün bir araya gelmesinden oluşan profesyonel ses sistemleri içerisinde mikrofon, hoparlör, amfi, kolon, mikrofon ayağı, kablo setleri, ses mikseri ve daha birçok ürün yer almaktadır. Farklı kullanım amaçlarına uygun ürünleri tek tek de bulabileceğiniz ses sistemlerinde, birçok marka ve model bulunmaktadır. Sizin için en kaliteli hizmeti sağlayacak olan ses sistemlerinin başında Yamaha ses sistemi gelmektedir.

Yamaha Ses Sistemi Özellikleri

Yamaha ses sistemleri içinde Yamaha aktif stüdyo referans monitör, Yamaha aktif hoparlör, Yamaha 12 kanal analog mikser, Yamaha aktif kabin sahne hoparlörü, Yamaha 24 kanal analog mikser, Yamaha pasif anons hoparlörü, Yamaha pasif kabin hoparlör, Yamaha aktif subbass hoparlör gibi ürünler yer almaktadır. Yamaha ses sistemi özellikleri arasında en az 2 yıl garanti, yüksek kaliteli ses performansı ve uzun süre kullanıma uygun olma özellikleri yer almaktadır. Ses sistemlerinde en iyi ve en kaliteli ürünleri üretme özelliğine de sahip olan Yamaha, üretmiş olduğu tüm ses sistemlerinden maksimum performansı almanızı da sağlamaktadır.

Ses Sistemi Fiyatları

Yamaha ses sistemi fiyatları, satın almak istediğiniz ürüne göre değişmektedir. Yamaha aktif stüdyo referans monitör 3.400 TL, Yamaha 1000 watt aktif hoparlör 5.100 TL, Yamaha 12 kanal analog mikser 3.300 TL, Yamaha 1000 watt aktif kabin sahne hoparlörü 6.400 TL, Yamaha 24 kanal analog mikser 10.500 TL, Yamaha pasif anons hoparlörü 2.100 TL, Yamaha pasif kabin hoparlör 3.200 TL, Yamaha aktif subbass hoparlör 7.600 TL gibi fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Ortalama bu fiyatlar üzerinden seyreden Yamaha ses sistemlerini, indirim ve avantajlardan yararlanarak çok daha uygun fiyatlara bulmanız mümkün olabilmektedir. En kaliteli ve en uzun ömürlü ses sistemlerini üretmekte olan Yamaha markasına ait ses sistemlerini güvenle tercih edebilirsiniz.

Konferans salonu ses sistemleri,Toplantı salonu ses sistemleri,Hotel ses sistemleri projeleriniz için fenomenses ile irtibata geçiniz.